mjera

Čuli ste ili pročitali dobar vic ? Ovo je mjesto gdje gdje ga možete podjeliti s ostalim korisnicima
barni 01
Čmela član
Čmela član
Pčelarska udruga: čmela
Kontakt:

mjera

23 Velj 2017, 20:19

mađu sa na sajmu u gudovcu tri vrla pčelara...poteće razgovor o svemu i svaćemu...ma kraju prevagnu sexsualne teme...pofli se jeda pćelar tam sa mora...e kod nas mjere idu u centimetrima tako ti ja imam 21...drugi pčelar veli i kod nas ja imam 22,5...nato če treći ja imam tri...ova dvokjica prasnu u smijeh...teče razgovor dalje predloži onaj sa mora ajde da nađemo jednu koja će ocijeniti tko može najbolje i najače...i tko dogovoriše sa jednom sponzorušom da to ona ocijeni i odmjeri...pošto su bili več u jaćim godinama krene onaj sa 22,5 bio nekih 25 minuta sa njom izađe zadihan i sac crven u licu eto ja obavih svoje...pomudi se pčelar sa mora no on usput uzme viagru da to sve štima i bude najbolji...za desetak minuta dojuri hitna i oveze ga u bolnicu...ostao je samo onaj što mu mjera bila tri...ode i on kod sponzoruše nema njega vrato se dalmatinac pita kolegu gdje je ma kod nje...kad u neku vrijeme dojuri hitna i tče kod sponzoruše u sobu...a ova dva ovaj valjda umro...no kad ono hitna nosi sponzorušu a kolega izađe van i pozdravi ovu dvojicu koji su blenuli ko tele u nova vrata.. ma kaži ti nama što joj ućiniš pa ti imaš samo tri...e drugari kod nas se mjeri na pedlje...

Povratak na “Šaljiva strana”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost