Rodna Voja

Ovdje spadaju teme isključivo o Rodna Voja košnicama.
Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

Re: Rodna Voja

14 Sij 2013, 22:50

nvucinac je napisao:Ova tema je pročitana preko 4800 puta, a ima samo 38 postova što znači da ima zainteresovanih, ali se ne javljaju oni koji su naselili ovaj tip košnice ili još niko nije naselio RV košnicu. Za sva postavljena pitanja zamoliću konstruktora Voju da ovde da odgovore.

Idi na temu "Šale i vicevi" i vidjećeš da sam Voji već sugerisao da probesjedi ovdje koju jer mi je akarlovic u nekoj temi rekao kako je zamolio Voju da pojasni prednosti svoje košnice, a Voja to nikad nije učinio. Ti znaš, ali se nisi dosjeti, da ih ja imam već tri godine, uostalom K 25 je zaista najjača i sada, a upravo je RV. Ostario si mi. Treba li da ti malo osvježim pamćenje?

Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

14 Sij 2013, 22:56

trefst21 je napisao:ako neko ima ima Esad emoticon-yes

za sada vidio na slikama a ove godine ako sve bude OK vidit ću ih i u živo :skace::

merak i gotovo a bit će i maksuzije

[trink39.gif] mi

Svakako. A, brate, ionako si već dosta puta obećao pa omahnuo. Nije li tako?

Živija mi, barba Željko!

Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

14 Sij 2013, 22:59

akarlovic je napisao:Napisao sam da nisam siguran, ispravljam rečenicu u ovo: sad znam za dvojicu koji imaju iskustva sa RV i EV košnicama :lol:

Jest vraga, ispravljaš a ovaj ti smajlić na kraju zinuo ko ajkula (šala mala).

Korisnički avatar
nvucinac
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

14 Sij 2013, 23:01

Neznalica je napisao:
nvucinac je napisao:Ova tema je pročitana preko 4800 puta, a ima samo 38 postova što znači da ima zainteresovanih, ali se ne javljaju oni koji su naselili ovaj tip košnice ili još niko nije naselio RV košnicu. Za sva postavljena pitanja zamoliću konstruktora Voju da ovde da odgovore.

Idi na temu "Šale i vicevi" i vidjećeš da sam Voji već sugerisao da probesjedi ovdje koju jer mi je akarlovic u nekoj temi rekao kako je zamolio Voju da pojasni prednosti svoje košnice, a Voja to nikad nije učinio. Ti znaš, ali se nisi dosjeti, da ih ja imam već tri godine, uostalom K 25 je zaista najjača i sada, a upravo je RV. Ostario si mi. Treba li da ti malo osvježim pamćenje?

Osvežio si mi pamćenje pa sam zato i napisao ovaj post, a za novo ime mi je trebalo malo vremena da prokužim. ;) [trink39.gif]
46* 01' 37" 07 N
19* 41' 17" 50 E

Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

14 Sij 2013, 23:04

akarlovic:
Možda zato jer je pogrešno prezentirana pčelarima, kao svemoguća, pa su očekivanja bila kao da košnica a ne pčele nosi med. Ima teoretski nekih prednosti ali ako ju prezentirate kao da iz nje i bez pčela teče med to je kontraefekt.

Ovdje si potpuno upravu. Vojo je malo nezgodnije nastupio, da ne kažem nadmeno i galamdžijski ("kamena sekira") i ja sam mu to, kao i mnogi drugi, zamjerio, ali pošto ne volim pričati o onome što nemam i nisam probao, naselio sam ih i još ću. Nije to loša košnica. Pošto je i kraća i plića od LR-a, ja je ponekad nazovem i "Vojinim Fararom".

Zato kad su očekivanja velika a rezultat isti ili manji sljedi razočarenje. Šteta, a izgleda ljepo na slikama možda nabavim jednu.

I s ovim se slažem jer i ne može biti drukčije. Naravno, naseli neku, ali ne samo jednu: jedna ko nijedna. Ako se pokaješ, ja ću sanirati gubitak.

Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

16 Sij 2013, 21:24

Juče mi Vojo odgovorio. Kaže, neće se ovdje pojaviti. Podastro mi je neka vrijeđanja na HPS-u pa veli da bi i ovdje slično prošao jer su skoro isti članovi. Zaista ono jesu patos-vrijeđanja i ne znam šta da kažem pa ću šutjeti, mada sam volio da ovdje porazgovaramo. A, jesmo prokleti (ljudi)!

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

17 Sij 2013, 11:46

Ok, obrisat će se i zatvoriti sve teme RV i EV kako "izumitelja" košnice koja proizvodi eko med ne bi ovdje više ili moguće "vrijeđali" svojim vlastitim komentarima i iznošenjima vlastitih ili tuđih iskustava o tim pčelinjim nastambama.
Tema se zaključava!
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Povratak na “RV košnica”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost