Rad sa AŽ košnicom

Ovdje spadaju teme isključivo o AŽ košnicama.
Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

Re: Rad sa AŽ košnicom

30 Sij 2014, 18:41

Pčelarska oprema SZR nukleus je napisao:I evo spreman sam da istom pošaljem košnicu bez naknade ukoliko mi da adresu, pa da se poslje čujemo oko tog

Eto javio mi se proizvođač i kaže da se radi o nesporazumu vezanim uz narudžbu te da oni ne prodaju takve košnice. Kao ozbiljna firma spremni su pčelaru isporučiti svoju košnicu kakve inače proizvode potpuno besplatno. Stvarno brza reakcija i svaka pohvala za firmu, nadajmo se kako će ovakvih situacija biti što manje kako za proizvođače tako i za pčelare. Ljepše je pisati i čitati o nečem ljepom. A o samoj isporuci njihove AŽ košnice ćemo još pisati i prenjeti vam detalje bude li ostvarena.
Svakako ćemo objaviti njihovu kompletnu ponudu sa objašnjenjem kako je došlo do istog (ili će na forumu to napisati sami)
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

bagremac
kućna pčela
kućna pčela

30 Sij 2014, 21:18

Ljepa gesta, a akarlovicu svaka čast na iznošenju i istjerivanju pravde. Vjerujem da će od ove geste proizvođač samo profitirati bez prevelikog troška. Svejedno priznajmo da su rijetki koji to rade prije će trubiti kako su se svi ovdje urotili protiv njih.

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

31 Sij 2014, 07:37

Najgore je skrivati činjenice kada pogriješimo, pogriješio je priznajmo i pčelar kupivši tako nešto po tolikoj cjeni. osim ako nije stigla "kupnjom na sljepo".
Inače nisam ja ništa istjerivao niti za to imam ikakve ovlasti mogu samo objaviti vijest i razapeti ih po medijima, samo sam kako bi i trebao biti dobar red i običaj među pčelarima radi uzajamne pomoći objavio taj nevjerojatan podatak kako ne bi netko drugi doživio slično iskustvo.
Proizvođač se sam javio s pojašnjenjem, nemam nikakva razloga da mu ne vjerujem, a priznajmo slanje ispravne košnice iz njihove proizvodnje je za ovu regiju rijetka gesta od koje će profitirati i proizvođač i pčelar koji je kupio "mačka u vreći".
Happy end, smajlibravo priznajmo neočekivan, no bar ga očekujemo kad stigne nova o tome ćemo nadam se dobiti i informacije i slike pravovremeno! Svaki proizvođač imalo ozbiljan bi trebao kada se nešto desi slično reagirati slično jer tko radi taj i griješi, tko ne griješi .... nije pčela ;)
Pčelarska oprema SZR nukleus bit će koliko mi je poznato uskoro na pčelarskom sajmu u Gudovcu u Celju pa tamo možete pogledati kompletan njihov asortiman.
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Korisnički avatar
krkkrk
trut
trut

06 Velj 2014, 17:13

Evo još nema novosti, proizvođač SZR Nukleus me je kontaktirao isti dan nakon ovih objava i obećao mi novu košnicu početkom ovog tjedna - ali još ništa sad je rečeno da ju šalje u petak tako da će slike i opis bit najranije ponedjeljak utorak.

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

06 Velj 2014, 22:01

Strpljen spašen, vjerojatno sad pakiraju stvari za sajam u Gudovcu ... pa kud sve tud i vaša ;)

Korisnički avatar
krkkrk
trut
trut

15 Velj 2014, 19:50

Stigla nova košnica :skace::
Samo da kažem kad sam objavio fotografiju "košnice" iz PIPa želio sam upozorit ljude šta se sve prodaje kod nas, nisam nigdje tražio naknadu ili novu košnicu (ko mi kriv šta sam je kupio), proizvođač ( SZR Nukleus ) mi se sam javio preko gospodina A.Karlovića i ponudio novu košnicu uz objašnjenje da je kupljena košnica ubiti poluproizvod koju je prekupac trebao završiti -ali nije.
Tako da je košnica kakve standardno proizvodi SRZ Nukleus stigla početkom ovog tjedna na moju adresu.
Iskreno, iznenadila me pozetivna reakcija proizvođača, SVAKA ČAST. smajlibravo

IMG_9061.JPG
Nema klamarica ;)
IMG_9061.JPG (3.26 MiB) Pogledano 2424 puta

IMG_9064.JPG
SZR Nukleus
IMG_9064.JPG (1.15 MiB) Pogledano 2424 puta

IMG_9065.JPG
SZR Nukleus
IMG_9065.JPG (1.1 MiB) Pogledano 2424 puta

IMG_9066.JPG
SZR Nukleus a sad kad treba nema pečta.
IMG_9066.JPG (944.03 KiB) Pogledano 2424 puta

IMG_9062.JPG
SZR Nukleus
IMG_9062.JPG (3.49 MiB) Pogledano 2424 puta

IMG_9063.JPG
SZR Nukleus
IMG_9063.JPG (3.53 MiB) Pogledano 2424 puta

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

16 Velj 2014, 07:59

krkkrk je napisao:ko mi kriv šta sam je kupio

Točno u nedostatku boljeg bolje ne kupiti ništa nego skupo platiti nešto što bi trebalo biti košnica.
krkkrk je napisao:Iskreno, iznenadila me pozetivna reakcija proizvođača, SVAKA ČAST.

Da svaka čast, no to bi trebala biti uobičajena reakcija, a ne iznimka vrijedna čuđenja kao sada, svakog proizvođača koji imalo drži do sebe.

Korisnički avatar
krkkrk
trut
trut

20 Velj 2014, 17:19

Užičavanje AŽ okvira

Evo meni nekako najbolje i najčvršće izgleda sa 6 žica okomito [fing05.gif]

AŽ 1.jpg
4 okomito i 4 vodoravno
AŽ 1.jpg (371.58 KiB) Pogledano 2211 puta

AŽ 2.jpg