KarThymoGel

Rasprave vezane uz lječenje i suzbijanje pčelinjih bolesti
Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

Re: KarThymoGel

11 Sij 2013, 21:39

Eh, hajde, ujedini teme, jer imaju dvije istog naziva, pa probesjedi koju o svemu.
Probao bih preparat, a i kolegama preporučio.

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

11 Sij 2013, 21:46

Trebaš probati da bi mogao preporučiti ili ne preporučiti. Javi na PP ili mail (samo se pozovi na ovaj post) na koju adresu pošaljem probni uzorak cijena je samo povratna informacija o iskustvima. Ne bude li nje nema dalje više ni kupnje ni gratis :) . Ove godine osim onih koji su testirali bit će prostora i za širenje mreže korisnika.
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

18 Svi 2013, 00:07

akarlovic je napisao:Trebaš probati da bi mogao preporučiti ili ne preporučiti. Javi na PP ili mail (samo se pozovi na ovaj post) na koju adresu pošaljem probni uzorak cijena je samo povratna informacija o iskustvima. Ne bude li nje nema dalje više ni kupnje ni gratis :) . Ove godine osim onih koji su testirali bit će prostora i za širenje mreže korisnika.

Ček, ček, ja mislim da sam ti se javio poslije ovoga. Jesam li?

Pozdrav, svako dobro!

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

18 Svi 2013, 07:46

Moram pogledati i sve "poloviti" ako nema javim. Osim toga na ovom ćemo forumu objaviti i nekoliko uputa za samoizradu sredstva na bazi timola (thymol) kao odgovor onima koji se zadnjih godina javljaju kao proizvođači sredstva za varozu i sličnih a do jučer niti su pojima imali što je to niti su isto testirali. 2004 i 2005 kada sam započeo rad oko timola gledali su me kao "pčelarski neposluh" po pitanju varoza trezmana, danas čujem neku experti tvrde da sam se "obogatio" na tome dok drugi šire navodno priče kako sredstvo - gel ne valja ništa. Svima preporučam da "njihovo" i karthymogel recepturu isprobamo "live" pa onda možemo otvoriti javnu raspravu što sve radi i kako thymol u pčelarstvu. U slobodnoj prodaji nema KarThymoGela a sredstva temeljem "timol receptura preko noći" ja bih osobno za dobrobit pčela izbjegavao.
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Neznalica
stari pčelac
stari pčelac

18 Svi 2013, 23:03

Akarlovic:
danas čujem neku experti tvrde da sam se "obogatio" na tome dok drugi šire navodno priče kako sredstvo - gel ne valja ništa.

Ma, znam šta su ljudi. Nije ni vidio, nekamoli probao, a unaprijed ne valja. To ne znači da ja kažem da tvoj preparat valja, ali probao bih ga i iskreno rekao.

Vojo Brstina mi je poslao besplatno 1l svog "Brstivara" da probam. No, taman kad je stiglo, razišli smo se, smatram da nije zaslužio da to isprobam, i eno ga pod stepenicama neotvoren: najradije bih mu ga vratio. Zato ne mogu i neću ništa reći o jegovom preparatu jer nisam probao, i neću.

Pozdrav, svako dobro!

Povratak na “Lječenje pčela”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost