Sajam Gudovec

Teme vezane uz pčelarske sajmove, ocjenjivanja, izložbe i sl.
ninohr
matica
matica

Sajam Gudovec

01 Velj 2012, 16:38

Gledam raspored pa molim iskustva bilo da ste bili izlagac, posjetitelj ili sudionika
dogadjanja ili seminara sajma u Gudovcu

.

Korisnički avatar
Prim
matica
matica

Re: Sajam Gudovec

01 Velj 2012, 16:55

Ovaj post nema blage veze sa radovima tijekom sezone.... molim admina da ispravi vjerovatno pogrešku kolege i premjesti post u za to namjenjenu rubriku.....
worm-smajli

Administrator: Hvala na upozorenju, premješteno sve skupa u pripadajuću temu!

Korisnički avatar
Palestinac
stari pčelac
stari pčelac

01 Velj 2012, 19:38

ninohr je napisao:Gledam raspored pa molim iskustva bilo da ste bili izlagac, posjetitelj ili sudionika
dogadjanja ili seminara sajma u Gudovcu

.
Iskustva su dobra ,ako te zanima pčelarstvo.Ima se što vidjet ,pa i poslušat .Ništa spektakularno,ali za prebijanje ove zimske čamotinje,dovoljno dobro.Još ako imaš "vremena " idi.Govorim iz kuta posjetitelja.

doc_bj
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

08 Velj 2012, 21:12

krivi naslov: nije GUDOVEC, nego GUDOVAC......a bio oba dana......sve u svemu da je bilo bolje vrijeme neg ona mećava....bilo bi super, posjećenost dobra, kolko sam vidio nesto se i tržilo, državni inspektorat lovio bosance...koji doši s opremom ko na pac s sumnjivim papirima.....ministar i ostala svita se smrzli i to je to .......šteta samo na tri hale.....moglo bi bolje

Korisnički avatar
Palestinac
stari pčelac
stari pčelac

08 Velj 2012, 21:45

doc_bj je napisao:krivi naslov: nije GUDOVEC, nego GUDOVAC......a bio oba dana......sve u svemu da je bilo bolje vrijeme neg ona mećava....bilo bi super, posjećenost dobra, kolko sam vidio nesto se i tržilo, državni inspektorat lovio bosance...koji doši s opremom ko na pac s sumnjivim papirima.....ministar i ostala svita se smrzli i to je to .......šteta samo na tri hale.....moglo bi bolje
Pročito sam nešto o tom "incidentu" s bosancima ,al bit problema nebi ni Ajnštajn shvatio.Ispada svi su bili u pravu ,čisto mali simpa nesporazum.

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

09 Velj 2012, 07:16

Puno graje ni za što. Bit problema je jedni misle da se može trgovati kao u exyu državi , a drugima smeta jer nisu jedini pa konkurenciju treba rebnut po novčaniku..... ako se baš ne može otvoreno otjerati. Činjenica je da ako ideš tržit nekud svoje proizvode moraš poštivati Zakon te države.Svakako da nije ljepo, ali ne možeš ući u BiH i voziti 120 na sat po naselju i tvrditi da si platio cestarinu a nisi znao za dodatno ograničenje izvan autoceste. (pišem napamet prema onom što sam pročitao/načuo).
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

doc_bj
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

09 Velj 2012, 09:17

koko sam ja vidio i skužio..........prodavali su robu bez izdavanja računa........jer policija je zaustavljala ljude vani i onak informativno skupljala podatke od ljudi su dobili račun i od koga su kupili......nakon trećeg upitanog su uletili :)

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

09 Velj 2012, 09:27

Da, ali i ti ljudi koji su kupili robu "bez računa" s obzirom da su s njom zatečeni po izlasku nakon kupnje su trebali biti kažnjeni jer su dužni (zakon tako kaže) ako ne dobiju tražiti račun. Ne može se kazniti samo jedna "jača" strana prekršitelja, njih ne bi ni bilo da su "oni drugi" tražili što ih pripada. ;)
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

medeni
Novi korisnik
Novi korisnik

09 Velj 2012, 11:00

Pozdrav iz virovitice, evo par slikica sa sajma na kojem sam prvi put izlagao med.
gudovac2.jpg
Prilog
gudovac5.jpg

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

09 Velj 2012, 17:26

Lijepo, staklenke oslikavaš sam ili ?

Povratak na “Ocijenjivanja, izložbe, sajmovi”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost