Honey open 2011/2012

Teme vezane uz pčelarske sajmove, ocjenjivanja, izložbe i sl.
Korisnički avatar
gbionda
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

Re: Honey open 2011/2012

12 Sij 2012, 23:23

Nebi se štel mešat,sve je stvar kriterija,iako su oni manje više svuda podjednaki.
Sve zasluge idu pčelama ipak su one te kaj drže proizvodnju [trink39.gif]
Jednog dana kad zamedi bagrem bit cu spreman.

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

13 Sij 2012, 05:18

Kod nas su kriteriji različiti i bit će ubuduće još i više različitiji ali "otom potom".
A istina je zasluge prisvaja pčelar a stvarne trebaju ići pčelama, ali ko će sad pronaći unutar košnice baš one zaslužne za "metal" mnogih niti nema na životu više ;)
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

dadoo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

13 Sij 2012, 12:26

zlato prodat jer je na cijeni,a pčelama kupiti nove košnice i počastiti ih pogačama jer ćevapi su im teški za probavu :lol:
http://www.pcelarstvo.hr/nektar/index.html

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

13 Sij 2012, 20:18

Ok, u redu! Sutra, dakle 14.01.2012. Godine Gospodnje, objavit ćemo sve dobitnike medalja 1. Honey open međunarodnog natjecanja u kvaliteti meda.
Molim Vas da ne šaljete više upite o pitanjima te vrste SVE će se objaviti ovdje na forumu i na web stranici Pčelarstvo online SUTRA.
Nažalost eto neki kažu da nisu znali pa pitaju kad će to natjecanje ..... šalju mailove sa upitima iako je eto sve nažalost njihovu pri kraju. Zašto nisu znali u to ne ulazimo kao udruga smatramo da je natjecanje bilo otvorenog tipa, nekim udrugama smo ponudili i sudjelovanje po povlaštenim tarifama kao da su članovi naše udruge. Ako ih njihova vodstva o tome nisu obavijestila iz ovog ili onog razloga to ne smatramo nikako našom greškom.

Iduće godine datume ćemo najaviti ranije, ali će i samo natjecanje biti opširnije sa nekim NOVINAMA koje još nisu u tom dijelu na pčelarskim natjecanjima rađene NIKAD. Nagrađeni koji se nađu u popisu nagrađenih iduće godine imaju "tarifu sudjelovanja" po povlaštenim cijenama kao da su članovi udruge Pčelarstvo online. Potvrda toga stići će im sa medaljama poštom ili će im se uručiti direktno...... eto do SUTRA danas je petak 13. pa da se netko ne vadi na datum zašto je prošao lošije ili bolje sve ćemo dakle o tome SUTRA! [trink39.gif]
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

14 Sij 2012, 15:58

Evo prije nego sastavim kompletan tekst da nestrpljivim učesnicima koji su osvojili neku od medalja vdje objavim imena dobitnika međunardnog natjecanja u kaliteti proizvoda (ovaj puta samo meda) koji smo nazvali iz nama znanih razloga :lol: 1.Honey open
Neki će se naći više puta jer imaju više nagrađenih uzoraka i to je za svaku pohvalu!

http://www.pcelarstvo.hr/index.php?opti ... Itemid=273

Ove godine nema proglašenja "šampiona" nismo ga ni najavljivali, ali ZATO ima proglašenja za najudaljeniji uzorak a njega je osvojio:
Team Pčelarstvo online je napisao:iskrene čestitke nagrađenima kriteriji su bili strogi obečajemo da ćemo ih još malo postrožiti :lol:

Honey open 2011/2012 Najudaljeniji uzorak:
  • T. Jovanovski - Vinica - Makedonija

Honey open 2011/2012 Zlato :
  • M. Glavinić - vrijesak
  • D. Đurić - livada
  • A. Karlić - hrast sladun
  • S. Matić - vrijesak
  • OPG Franić - kesten
  • Goran Bionda - lipa
  • OPG Brnardić- eko livada
  • I. Drvar - bagrem
  • S. Zdilar - šuma medljika
  • M. Kvesić - vrijesak
  • OPG Franić - bagrem
  • Ž. Hubak - bagrem
  • T. Markić - livada
  • M. Lučić - kadulja
  • S.Medved - Bagrem
  • M. Glavinić - livada
  • D. Brkić - Kesten
    Honey open 2011/2012 Srebro:
  • T. Jovanovski - šumski
  • V.Došen - Kesten
  • A.Karlić- cvijetni
  • V. Dražen - bagrem
  • D. Đurić - kesten
  • I.Barbarić - cvijetni
  • D. Brkić - lipa
    Honey open 2011/2012 Bronza:
  • V.Došen - Bagrem

Sve su vrste napisane kako ste pisali u dokumentima radi lakšeg snalaženja .... Ako sam koje prezime krivo prepisao ODMAH JAVITE a kasnije ću i sam sve još jednom pregledati prema papirima i ažurirati....... Oni koji nisu zadovoljili dobit će pismeno obrazloženje u kom su dijelu zakazali njima želimo više sreće idući puta. Mogu uložiti prigovor, radit će se posebna analiza (laboratorij po odabiru sudionika koji može napraviti iste zahtjeve) sukladno pravilniku međutim ukoliko se pokaže da se rezultati poklapaju sa sadašnjima mi ne snosimo trošak ekstra provjere iz razumljivih razloga.

Idući tjedan prema popisu ide narudžba medalja i diploma ... za medalje nemam još sliku ali ništa spektakularno mislim da nisu od pravog zlaza 24 karatnog ;)

p.s. Hvala na pitanjima ali: Iz općepoznatih radnji oko manipulacije uzorcima moja malenkost zbog moguće manipulacije i eventualnih naknadnih nejasnoća nije sudjelovala u službenom dijelu natjecanja. Netko mora i taj dio prožvakati :lol:

Pčelarstvo online je napisao:Ovim putem zahvaljujemo i Varaždinskoj županiji na odazivu, sudjelovanju i podršci ovog našeg natjecanja čime su, posebno u uredu za poljoprivredu, još jednom pokazali kako razumiju potrebu održavanja ovakvih manifestacija u cilju unapređenja pčelarstva i pčelarskih proizvoda.
Prilog
diploma.jpg
prijedlog samog izgleda diplome koja će pratiti medalju

Korisnički avatar
varga dražen
larva
larva

14 Sij 2012, 18:24

lijepo ,ovo mi je prvo natjecanje i s obzirom da sam još u " osnovnoj školi" ovo je znak da sam na dobrom putu :) ,zadovoljan sa srebrom, a druge godine tj.ove stepenicu više [fing05.gif]
čestitke svim sudionicima ,a naravno posebno ZLATNIM smajlibravo smajlibravo

Korisnički avatar
div@n
trut
trut
Kontakt:

14 Sij 2012, 18:27

Idući tjedan prema popisu ide narudžba medalja i diploma ... za medalje nemam još sliku ali ništa spektakularno mislim da nisu od pravog zlaza 24 karatnog

Najpovoljnije je u Zlatarni Celje emoticon-hi

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

14 Sij 2012, 18:34

Skoknem ja do Turske nije bed tam je povoljnije još daleko od ... ali ima tko malo golda na "črnjaka" od starih natjecanja ? Čujem da je otkup zlata pravi biznis sada :lol: :lol: :lol:

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

14 Sij 2012, 18:43

varga dražen je napisao:lijepo ,ovo mi je prvo natjecanje i s obzirom da sam još u " osnovnoj školi" ovo je znak da sam na dobrom putu :) ,zadovoljan sa srebrom, a druge godine tj.ove stepenicu više [fing05.gif]
čestitke svim sudionicima ,a naravno posebno ZLATNIM smajlibravo smajlibravo

Uspjeh je to vjeruj mi. Varga to srebro ti je dijamantno platinastog sjaja. Ne bi vjeroval kakvi su pčelari otpali / frknuli koji su naviknuti na lokalna (kao)natjecanja gdje se mjesti i liže samo vlaga malo su iznenađeni ali tako je to treba raditi i educirati se nadajmo se druge godine boljem nikako lošijem to je onda to ako ide na dolje to je nešto čudno onda ;)

Korisnički avatar
varga dražen
larva
larva

14 Sij 2012, 20:12

akarlovic je napisao:
varga dražen je napisao:lijepo ,ovo mi je prvo natjecanje i s obzirom da sam još u " osnovnoj školi" ovo je znak da sam na dobrom putu :) ,zadovoljan sa srebrom, a druge godine tj.ove stepenicu više [fing05.gif]
čestitke svim sudionicima ,a naravno posebno ZLATNIM smajlibravo smajli

Uspjeh je to vjeruj mi. Varga to srebro ti je dijamantno platinastog sjaja. Ne bi vjeroval kakvi su pčelari otpali / frknuli koji su naviknuti na lokalna (kao)natjecanja gdje se mjesti i liže samo vlaga malo su iznenađeni ali tako je to treba raditi i educirati se nadajmo se druge godine boljem nikako lošijem to je onda to ako ide na dolje to je nešto čudno onda ;)

bumo se potrudili ,i ja i najzaslužnije nam pčelice... [trink39.gif]

Povratak na “Ocijenjivanja, izložbe, sajmovi”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost