9. Dani mada Zagreb

Teme vezane uz pčelarske sajmove, ocjenjivanja, izložbe i sl.
Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

9. Dani mada Zagreb

16 Lis 2010, 16:03

Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Korisnički avatar
gbionda
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

Re: 9. Dani mada Zagreb

16 Lis 2010, 19:39

nego super su fotke i ok si slozio,samo kaj ja osobno imam zamjerke na sistem postavljanja tih sajama,ne sam ovaj neg i ostalih neznam kako je u gudovcu al mislim da je on na malo vecem nivou barem se nadam,jer ovo na trgu me osim broja izlagatelje kojih nije bilo kolko se meni cini svih 50-setak,bar ne danas,sve u svemu šlampavo izvedeno tj.nedoreceno,opet nisam se dugo zadrzao mozda sat vremena,al sumljam da je bilo kakvog drugog programa osim sto su izlagatelji stajali tam cjeli dan i kokodakali non stop jedno te isto....
istina ja jos nisam došao do dovoljne količine meda da bi išao po izlozbama i sam izlagao pa moj sud i kritike sad mozda nebi bile kompetentne ali ja sam se recimo danas metnuo u ulogu potrosaca i gosta i nesto mi je falilo a sve se to dalo za jako male novce i trud izvest evo npr.
-odrzavalo se sajam na trgu genijalna lokacija tj.najbolja u drzavi, turista ko u prici danas,idealno vrijeme,isto i jucer,vidio sam barem oko 50 setak kineskih ili japanskih vrag ce ga znat turista,a zna se da oni vole trosit i to puno na prirodu a ne na bling-bling stvari
niko se nije udostojio sjetiti da se stave info panoi (video zidovi vrcanja,ili rada u pčelinjaku)na njihovom jeziku ili bar na engleskom,nisam nigdje vidio niti prezentora iz turisticke zajednice da im kaj objasnjava, onda sam vidio i masu takoder engleza skota,švaba ,nizozema ili šveda nisam ih pitao ali cujem po jeziku, ista stvar i za njih vrjedi....
zatim kao sto rekoh nigdje standa turisticke zajednice ili hgk ili poljoprivredne agencije ili nest slicno,jedino jadan stand od HPS-a koji je ono takva bljeda da je to sramota, tam dva broja pčele,natpis hps i to je to ,neka doktorica koja je kao odgovaralan na pitanja gradana i neki lik koji je svakom govorio izvolite a u faci mu se vidilo ono daj uzmi tu pčelu i nepitaj me nista sve nesto kiselo kroz smjeh neznam jadno,jedino su izlagatelji imali uredene standove al manje vise osim par pletara i jedne prozirne kosnice nista novo ili spektakularno ,sve vec videno istina za bog da i nasoj raji mozes prodat muda pod bubrege i nek se sam sjaji i to je to,slabo su svi informirani (ja znam cesto rec da smo debil nacija :D )
zatim marketing je jako los nigdje po gradu panoa da te bode u oči mislim da se tu i tam cuje nest u medijima al nigdje reklame ili nest slicno,moglo se je prezentirat ljudima kome da se obrate u slucaju nalaska rojeva itd.zbog toga se delaju ovakve stvari,moglo se je po predškolskim grupama,ili 1-2 razredima organizirat izleti i pozvat roditelje i tak ima tu širine za ič.al eto ..
nadalje neznam kak su trzili danas,al ovo je bila tzv.pokazna vjezba kak bi se reklo sumljam da se nest tu dolaziloradi ogromnog profita,slaba je komunikacija bila,ja recimo nigdje nisam primjetio da je neko djelio vizitke ili reklamni materijal da bi se ljudi mogli narucit pa ponovo kupit taj med i tak kaj da velim daleko od tog to sve fino ovak na prvu loptu zgleda al uvjek moze bolje pogotovo od ovog....

ŠTO VI MISLITE DA CUJEM KOMENTARE...
:skace:: :skace::
Jednog dana kad zamedi bagrem bit cu spreman.

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

Re: 9. Dani mada Zagreb

16 Lis 2010, 21:25

Mogu zamislit kako su "marketinški umni strategi" to odradili zato su i mislili kočit pčelare "dotepence" da ne dođe niko sa strane možda da ih ne osramoti ... ne bi se mešal shvačam tvoje razočaranje ali eto kad se radi preko ... bez volje samo da se radi to je rak, tak i pčela izgleda koja tak izgleda i sve. Nažalost ali je tak.
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Povratak na “Ocijenjivanja, izložbe, sajmovi”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost