Prve slike etikete na ambalaži

Teme vezane uz događanja u pčelarskim udrugama
doc_bj
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

Re: Prve slike etikete na ambalaži

20 Srp 2011, 09:37

eeee..... da vam se javim , stigle i meni konačno etikete......jučer, malo sa zakašnjenjem negdje zapelo, vec me frka ulovila, rekoh nema ih ..hahahaha....:).
sam da pohvalim dečke na organizaciju i cijeloj akciji, narode etikete su super i sve je 5.............sam tak treba udarati , slozno i u čoporu, i dogovarati daljne akcije .....ja sam svakao za.nist ljudi živjeli i čujemo se odnosno tipkamo

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

20 Srp 2011, 12:18

Da evo isprike na malom kašnjenju. Bilo je nekih izmjena štamparije u zadnji čas jer je došla za sada najpovoljnika ponuda, sve se sada štampa na jednom mjestu cijene i uvijeti su povoljniji, u međuvremenu smo sklopili i ugovor o dostavi sa kurirskom službom itd ... rezultat bi trebao biti "i ovce i novce" :lol:
doc_bj je napisao:sam tak treba udarati , slozno i u čoporu, i dogovarati daljne akcije .....ja sam svakao za.nist ljudi živjeli i čujemo se odnosno tipkamo

Dogovarati tako je svoje prijedloge, ideje, mogućnosti morate javiti ne poznajemo se svi i ne znamo što kome treba ili što tko može.
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Korisnički avatar
dražen
Novi korisnik
Novi korisnik

20 Srp 2011, 13:45

etikete su super,sve štima i sve je ok.
pohvale organizaciji smajlibravo
pozdrav z međimurja hi

Korisnički avatar
gbionda
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

22 Srp 2011, 09:54

odlično drago mi je da su svi zadovoljni...

Od danas se otvara novi krug narucivanja i trajat ce otprilike par tjedana,takoder radi se na dizajnu za još par dimenzija etiketa etiketa pa čemo i to uskoro objavit...ako nekome treba veci broj etiketa po njegovim mjerama nek se takoder javi pa cemo poradit da mu se iste odrade... :skace::
Jednog dana kad zamedi bagrem bit cu spreman.

dadoo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

27 Lis 2011, 14:54

Pozdrav ljudi
jel se može naručit etiketa
http://www.pcelarstvo.hr/nektar/index.html

Korisnički avatar
gbionda
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

27 Lis 2011, 16:59

etikete@pcelarstvo.hr tu na mail možeš narucit etikete bas se radi naružba pa požuri da se proba još pojeftinit cijena po kom..

Korisnički avatar
gbionda
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

27 Lis 2011, 20:12

zaboravio sam napomenuti,da smo dogovorili da se etikete mogu bilo kada narauciti na gore navedeni mail ili tu na forumu .
No uzmite u obzir najbolje se udruziti i uzimat skupno,jer cjena ovisi o kolicini iako je i najmanja kolicina cjenovno najeftinija.

dadoo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

17 Stu 2011, 19:46

stigle su mi etikete i mogu reć da su odlične,dečki svaka čast na trudu,dizajnu i kvaliteti,a kolegu pčelara biondu bih pohvalio zbog ažurnosti i profesionalnom odnosu prema poslu

samo tako nastavite smajlibravo
http://www.pcelarstvo.hr/nektar/index.html

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

18 Stu 2011, 08:11

dadoo hvala , bionda je i dao samu ideju , prijedloge i ostalo snosi i velik teret svojim volonterskim radom oko toga svega ali se sve za sada odvija prema zamislima. smajlibravo
Za kvalitetu je također zaslužan jer smo u konačnici sve i prepustili vezano uz tisak i pregovore sa tiskarom. Sada je još sve tako tako nadamo se da će se nakon nove godine odabir i ponuda samih etiketa pojačati. Dobili smo i neke nove prijedloge ali sa nima ćemo izaći van tek kada budu dovršeni.
Vrlo je bitno da i sami korisnici daju svoje prijedloge i viđenje svega oko etiketa kako bi ista bila njima na čast, bilo preko foruma , privatnih foruma, e-maila etikete@pcelarstvo.hr .... skype servisa pismeno ..... tel. mob ...
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

doc_bj
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

13 Pro 2011, 22:14

Eto danas mi bila službena kontrola na mom OPG-u , odnosno u objektu za punjenje i pakiranje pčelinjih proizvoda na polojoprivrednom gospodarstvu.........i da ne duljim sve više manje prošlo ok, odnosno sukladan sam prema svim vrazjim propisima, no međutim imali su jednu primjedbu.........na etikete..........odnosno etiketam je sve u redu i propisu , neg jedino sto fali i na sto eto trebalo bi obratiti pozornost prilikom sljedeceg stampanja.........fali evidencijski broj registriranog objekta u poslovanju hranom životinjskog podrijkla koji vodi i izdaje MPRRR....dakle onaj broj koji smo dobili prilikom upisa u Upisnik registriranih objekata...R-XXXX, dakle kazu da bi i to trebalo biti gore....pa eto tko bude naručivao nek obrati pozornost i na to......

Povratak na “Iz pčelarskih udruga”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost