Pristupnica za članstvo u udruzi

Pitanja vezana uz članarinu, pristup udruzi pčelara i građana Pčelarstvo OnLine i slično.
Korisnički avatar
medonjonjo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

Re: Pristupnica za članstvo u udruzi

20 Svi 2012, 08:45

Samo da javim da još uvijek nisam dobio člansku iskaznicu.
Pozdrav.
I Trutovi umiru zar ne!

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Pčelarska udruga: Pčelarstvo OnLine
Kontakt:

22 Svi 2012, 15:42

Ok to smo rješili (nadam se) ako ima još sličnih problema javite se ili ovdje ili na mail ili telefonom.
Da pojasnim ukratko i odgovorim na pitanja koja šaljete:
Nikom se iskaznice ne šalju na neviđeno, odmah nakon uplate i slično. Pristupnica je važna i za sada se mora slati poštom (original) da li će se i kako u budućnosti ne znam ali za sada je tako. Iskaznice izrađujemo po nekoliko u nizu nikad pojedinačno. Za sada su plastificirane (bilo je i drugih ideja) kako će izgledati danas sutra vidjet ćemo, šaljite zato svoje ideje i prijedloge i dalje.
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Korisnički avatar
medonjonjo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

25 Lip 2012, 11:08

Nije da mi je potrebno, ali još uvijek nisam dobio člansku iskaznicu. No dobro pričekat ću. Nego dajte mi recite, da li se ja ipak moram prijavit (mislim na moj pčelinjak od 9 košnica) povjereniku u Karlovcu i da li on izlazi k meni u obilazak, ili me možete i vi prijavit HPS-u ili kome već.
Nisam s time potpuno upoznat i neznam da li je to obavezno.
Hvala, pozdrav.
I Trutovi umiru zar ne!

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

25 Lip 2012, 11:44

Poslana je poštom kad smo se "čuli" na PP zadnji puta a nakon dodjele statusa člana na forumu, nekima sam dao u ruke ne sjećam se više kome sve. Ako ima još tko a da nije dobio nakon uplate neka se javi a tebi ako nije stiglo šalje se nova.

Upis pčelinjaka se vrši zbog Evidencije pčelara i pčelinjaka baze koju vodi Hrvatska poljoprivredna agencija a koja obuhvaća popis pčelara i pčelinjaka u Republici Hrvatskoj.

Za sada se svaki upis obavlja novako:
Nazvati bilo kojeg povjerenika vidi pod za tebe Karlovačka županija on je dužan dogovoriti termin koji paše obojici i doći snimiti pčelinjak GPS-om (za sada tako) i to samo prvi puta kasnije se svake godine popunjavaju obrasci sa izmjenama. Ima li "filozofiranja" oko tvog upisa u evidenciju samo javi ali nema žurbe do kraja godine se sve obavi koliko imam (neslužbene) informacije bit će nekih izmjena u tom dijelu.
Oprez pčelar: on dosađuje svojim prijateljima, rodbini, poslovnim partnerima, mužu ili ženi, djeci i roditeljima pričajući bez prestanka o pčelama i njihovim proizvodima!

Korisnički avatar
medonjonjo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

25 Lip 2012, 12:30

OK, hvala. Zašto još nisam dobio iskaznicu nije mi jasno. Ako treba platit ću preporučenu pošiljku.
Pozdrav.
I Trutovi umiru zar ne!

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

25 Lip 2012, 13:01

Ne, ne treba poslat ću sutra osobno jednu pošiljku u Split i jednu u Karlovac mislim da dolazi za 24 sata max 48

Korisnički avatar
medonjonjo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

25 Lip 2012, 15:15

Dobro. Hvala i pozdrav.
I Trutovi umiru zar ne!

zagor
larva
larva

28 Lip 2012, 17:34

Evo samo kratko ja sam se već pomirio s time kako neću biti član udruge. Pristupnicu i famoznih 10 kn poslao sam krajem 12. mjeseca ali do danas nažalost promjena nema.
Pozdrav

Korisnički avatar
akarlovic
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član
Kontakt:

28 Lip 2012, 19:24

Pozvao sam sve da se jave, no trebalo bi se javiti Imenom i Prezimenom jer uz dužno poštovanje nick na forumu ne znači nam ništa. Izdavanje članskih iskaznica organizirano je tako da nam se stvara minimalan trošak koji s obzirom da ni članarine nema vjerujem (ja osobno) ne predstavlja problem. No kako uplate i pristupnice ne stižu vrlo često istvremeno, neke su pristupnice pritom nepotpune a sve se ipak obavlja u slobodno vrijeme volonterski - potpuno (besplatno) molio bih da se svatko javi kako bi rješili problem. Nadalje, oni koji se javljaju a nisu platili 10 kn ne može im se izdati iskaznica. Kako to ovdje nije slučaj javite mi se imenom i prezimenom na mail ili privatnom porukom da pogledam pristupnicu i da li je iskaznica izdana ili izrađena pa čeka slanje. tx

Korisnički avatar
medonjonjo
Pčelarstvo Online član
Pčelarstvo Online član

13 Srp 2012, 20:37

Evo sa malim zakašnjenjem javljam da sam dobio iskaznicu i vratio vam poštom one osobne podatke.
Hvala vam lijepa.
Pozdrav.
I Trutovi umiru zar ne!

Povratak na “Članstvo u udruzi Pčelarstvo OnLine”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost